portrait-1349482_640

Od czego zależy cena powiększania piersi?

Zabieg powiększania piersi od wielu lat cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Dzięki temu medycyny estetyczna może wciąż się rozwijać wciąż robić nowe kroki w metodzie powieszania biustu. Przede wszystkim wiele kobiet na samym początku pragnie się dowiedzieć ile tak naprawdę kosztuje powiększanie biustu. Najpopularniejszą metodą wciąż jest wszczepienie implantów i wbrew pozorom wcale nie jest to metoda najdroższa. Dzięki temu powiększenie biustu cena nie odstrasza klientek, ponieważ uzbieranie kwoty na zabieg nie zajmuje zbyt wiele czasu. Co wpływa na cenę zabiegu powiększania biustu? Przede wszystkim decydują od tego dwa czynniki. Największe znaczenie mają bowiem rodzaje implantów.

 

Wykorzystywane są najczęściej dwa rodzaje implantów, okrągłe, te nieco tańsze oraz droższe o kształcie anatomicznym tzw. „łezki”. Za to powiększenie biustu cena nie zwiększa się z zależności od rozmiaru. Cena za zabieg jest zawsze taka same niezależnie czy powieszamy biust o jeden, czy trzy rozmiary. Oczywiście drugim czynnikiem, od którego zależy cena jest pracochłonność zabiegu. Chirurg medycyny estetycznej naprawdę musi włożyć wiele wysiłku, aby efekt końcowy był naturalny i w pełni satysfakcjonował klientkę. Tego rodzaju zabieg trwa zazwyczaj 1,5-2 godziny. Jednak w zespole pracuje nie tylko chirurg, ale także anestezjolog, instrumentariuszki i asystentki. Zespół medyczny naprawdę musi pracować na najwyższych obrotach i w pełnym skupieniu, aby zabieg nie zagrażał pacjentce.

Powiększenie biustu cena-od czego zależy?

Z zależności od kliniki powiększenie biustu cena może się różnić, jednak za średnią cenę przyjmuje się 15 tysięcy złotych. Nie można oszczędzać na własnym zdrowiu. Warto przed wyborem kliniki poczytać dokładnie nieco na jej temat oraz zebrać opinie o chirurgu, który będzie przeprowadzał zabieg. Dzięki temu idąc na pierwszą wizytę pacjentka będzie mogła być o wiele spokojniejsza. Zdrowie ma najwyższą wartości, dlatego też decydując się na zabieg powierzania piersi trzeba liczyć się z dużym wydatkiem. Jednak satysfakcja i poczucie się na nowo piękną i kobiecą jest bezcenną rzeczą.